KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894223
nr 1289 4223
Akvarell
Fält Artillerie, 31x76 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:36:26
200 kr